O antenach dvb-t jaką wybrać - Sklep anteny telewizyjne Davbol TV
 • Przechowalnia 0
 • Płatności
  Płatności obsługuje Transferuj.pl
  Facebook
  O antenach

  Mit o antenach szerokopasmowych – głównych celem anteny szerokopasmowej jak sama nazwa wskazuje to odbiór szerokiego – całego pasma, TV + przy okazji różnego rodzaju zakłóceń. Łatwo złapać sygnał ale nie zawsze obraz czysty jak oczekiwaliśmy. Spowodowane jest to przez silne zakłócenia, nawet pochodzące z własnej anteny co jest z kolei z powodu słabych filtrów przeciwzakłóceniowych lub też komplety ich brak.

  Ale to już przeszłość. Wejście Polski do UE wymusiło na producentach anten szerokopasmowych zastosowanie bardzo rygorystycznych norm dotyczących Kompatybilności Elektromagnetycznych wzmacniaczy montowanych w antenach. Anten firmy Davbol ten problem w przeszłości i obecnie nie dotyczy, gdyż Davbol zawsze produkuje najwyższej jakości wzmacniacze antenowe w czym się specjalizuje.

  Dla przykładu obecnie topowy wzmacniacz Davbol to model SWA 955-5 DVB-T 4 LED, który ma wbudowany prawie inteligentny moduł antyzakłóceniowy. Nie ma tutaj absolutnie mowy o jakichkolwiek wzbudzeniach się sygnału.

  Anteny siatkowe ze wzmacniaczem SWA 955-5 DVB-T 4 LED to postęp technologii 21 wieku za naprawdę niską cenę dostępną dla każdego.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.