Informacje

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Tunery do odbioru telewizji naziemnej DVB-T 2 generacji

Tunery

Tunery telewizyjne do odbioru telewizji naziemnej DVB-T 2 generacji

Tunery dostępne w naszej ofercie są urządzeniami, które umożliwiają odbiór telewizji naziemnej DVB-T 2. generacji. Odbierają sygnał z anteny i przetwarzają w taki sposób, że na ekranie telewizora wyświetlany jest obraz. W Polsce obecnie telewizja naziemna jest nadawana przy pom...

Tunery telewizyjne do odbioru telewizji naziemnej DVB-T 2 generacji

Tunery dostępne w naszej ofercie są urządzeniami, które umożliwiają odbiór telewizji naziemnej DVB-T 2. generacji. Odbierają sygnał z anteny i przetwarzają w taki sposób, że na ekranie telewizora wyświetlany jest obraz. W Polsce obecnie telewizja naziemna jest nadawana przy pomocy pięciu multipleksów. Popularne tunery DVB-T pozwalają na uzyskanie dostępu do wszystkich z nich. 

Funkcjonalne tunery telewizyjne do odbioru telewizji naziemnej 

Wbrew pozorom tunery DVB-T to dość zróżnicowana kategoria produktów. Różnią się one między sobą wyglądem czy właściwościami. Zdecydowana większość modeli obsługuje np. elektroniczny przewodnik programów EPG. Wejścia USB pozwalają z kolei na odtwarzanie multimediów z nośników zewnętrznych. Ciekawymi funkcjonalnościami, na które warto zwrócić uwagę są także np. funkcja planowania nagrywania czy funkcja Time Shift (zatrzymanie kanału transmitowanego na żywo).

Więcej

Tunery Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów