O nas

Firma powstała w 1983 roku na podstawie wieloletnich wcześniejszych już doświadczeń z dziedziny elektroniki.

Zajmujemy się produkcją anten telewizyjnych DVB-T i radiowych oraz wszelkich akcesoriów potrzebnych Państwu do prawidłowego działania odbiorników RTV.

Co nas wyróżnia ?
Wszystko sami projektujemy, testujemy i produkujemy. Każda nasza antena telewizyjna czy wzmacniacze antenowe bardzo przypominają produkty ogólnie dostępne. Ale na tym podobieństwa się kończą. Każdy nasz produkt to na starannie przemyślana konstrukcja, która daje bardzo dobre efekty w działaniu. Stawiamy na maksymalną sprawność, maksymalną odporność na zakłócenia i maksymalnie niską cenę

Nasz Zespół

Jesteśmy rodzinną firmą. Aktualnie pracują 3 pokolenia a 4 już rośnie :-)

Nasza kadra pracownicza to wyspecjalizowani fachowcy w swoich branżach, którzy wnoszą do firmy tylko same pozytywy.

Oczywiście stawiamy na ciągły rozwój pracowników umożliwiając im udział w stałych szkoleniach i kursach. Davbol to miejsce otwarte na wszelkie nowinki.

Nasi Klienci

Firma Davbol - to niezależny producent anten DVB-T, wzmacniaczy i osprzętu RTV

Współpracujemy obecnie z kilkunastoma sieciowymi dystrybutorami RTV

Zapraszamy przedstawicieli handlowych pokrewnych nam branż do ścisłej współpracy. Złota zasada, którą się kieruje firma DAVBOL to: win&win.

'... Wymieniaj się pomysłami często. Gdy tylko ty i ja wymienimy się dolarami, niczego to nie zmienia - każdy z nas wciąż ma dolara. Gdy wymienimy się pomysłami, oboje mamy dwa pomysły, gdy wcześniej mieliśmy po jednym. Dałeś to co sam zyskałeś. Nie straciłeś tego co ja dostałem. Dzielcie się pomysłami - nie staniecie się biedniejsi - oboje będziecie tymi bogatszymi dzięki wzajemnej wymianie. ...' J.C. Penney, 1943r.

Każdy partner biznesowy dla Davbol to być albo nie być.